Творча група


Створення мультимедійного контенту для організації дистанційного навчання хімії
   Для розміщення навчальних матеріалів вчителів я створила блог "Дистанційне навчання хімії"
Кожен учитель має можливість вільно розміщувати на нього свої матеріали для дистанційного навчання.

 Дистанційний курс хімії для учнів 8 класу
   Створила для учнів 8 класів дистанційний курс хімії на основі системи Moodle. 
  Елементи дистанційного навчання використовувала при викладанні хімії і раніше, за допомогою блогу "Хімія 8 клас".
   Але система Moodle надає більше можливостей вчителю. Навчання в системі Moodle можна розпочинати практично одразу після установки системи та створення першого курсу. Процес роботи із курсом з точки зору вчителя полягає в тому, щоб додати необхідні для навчання ресурси або посилання на них, визначити спосіб зворотнього зв'язку з учнями і перевірити результати їхньої роботи.
   Ресурсом може бути будь-який вміст, який можна додати до курсу. Це можуть бути текстові сторінки, веб-сторінки, посилання на файли чи веб-сторінки, посилання на каталог із файлами, матеріал у форматі IMS (міжнародний формат мультимедійних матеріалів).
  Головною перевагою курсу в цій системі є вміст, що передбачає зворотній зв'язок із учнем. Це різні можливості для спілкування, тести, завдання, що передбачають завантаження файлів з результатами роботи, елементи для спільної роботи, матеріали у форматі SCORM (міжнародний формат мультимедійних навчальних матеріалів) тощо. Кожне із завдань курсу оцінюється за 12-бальною шкалою. Учень свої оцінки, які отримує після виконання кожного завдання, може перевірити в електронному журналі на своїй сторінці.

Творча група з дистанційного навчання вчителів хімії
 Відбулося перше засідання нашої творчої групи з дистанційного навчання вчителів хімії.
Метою нашої роботи є розробка навчального мультимедійного контенту для дистанційного навчання хімії.

 На першому засіданні була проведена консультація по створенню навчального мультимедійного контенту, за допомогою яких учні зможуть дистанційно, через Інтернет, самостійно оволодіти навчальним матеріалом.
    

Немає коментарів:

Дописати коментар