Корисно старшокласникам

Як обрати професію
   23-28 березня 2015 року в Університеті "КРОК" працюватиме "PROF CAMP" - профорієнтаційний табір для старшокласників. Мета табору - допомогти школярам обрати професії. Для реалізації проекту буде задіяно представників різних спеціальностей, кожен з яких презентуватиме учням 9-11 класів свій фах. Додаткова інформація тут

Бізнес-турнір для учнів 8-11 класів
   Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) організовуютьІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми - 2015», який відбудеться у період з 16 лютого до 4 квітня 2015 року.  Участь безкоштовна. Більше можна дізнатися за посиланням .  


Приймай участь в олімпіаді - виграй 20 тисяч грн.
  Найбільший економічно-гуманітарний ВНЗ України - Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) пропонує 11-класникам прийняти участь в олімпіаді з 3-х дисциплін: "Інформатика та інформаційні технології", "Основи правознавства" та "психологія".
    Переможцям олімпіади (I місце) надається грошова винагорода у сумі 20000 гривень та знижка 20% від вартості всього терміну навчання в МАУП, за II місце − грошова винагорода у сумі 10000 гривень та знижка 10% від вартості всього терміну навчання в академії, за III місце − грошова винагорода у сумі 5000 гривень та знижка 5% від вартості всього терміну навчання в академії.
   Реєстрація для участі в Олімпіаді вже розпочалася на сайті olimpiada.maup.com.ua і триває до 28 лютого 2015 року.

   Електронна бібліотека української літератури Лібрук. 
  Це ресурс на якому розміщені твори українських письменників-класиків та сучасних авторів, біографії письменників та твори шкільної програми.


ЗНО
   Шановні учні, готуючись до ЗНО з хімії ви можете користуватися онлайн-курсами.
  Пропоную вам курс, що створено Prometheus спільно із партнерами з проекту «Освіта – онлайн». Це перший в Україні МООС-курс по підготовці до успішного складання ЗНО з хімії.
Вища освіта в Україні
   Кожен старшокласник стоїть перед важким вибором, яку професію обрати. Поради як обрати ВНЗ випускнику можна прочитати тут .

Вища освіта за кордоном
Навчайся в Европі

Стипендія на навчання КНР. Більше інформації тут.

  Освіту в державних університетах Греції іноземним студентам можна отримати безкоштовно. більше можна дізнитися за посиланням.

     Про можливості отримати вищу освіту в Австрії можна дізнатися за посиланням .

    StudyQA  - допоможе підібрати університет саме для Вас.
   StudyQA - це міжнародна безкоштовна площадка, що об'єднує зацікавлених абітурієнтів та самі ВНЗ, які працюють з іноземними студентами. Навчальні заклади на сайті викладають інформацію про свої навчальні програми, а абітурієнт має можливість порівняти навчальні заклади, спеціальності та подати заяву про вступ. Заяви можна подавати в декілька навчальних заклади одночасно.
   Абітурієнти можуть вибирати програми для навчання за багатьма критеріями: підбирати певну спеціальність, строки подачі документів, ціна навчання, можливості отримати гранти та спеціаліні степендії тощо. Всі ВНЗ відмічені на карті.



Немає коментарів:

Дописати коментар