Публікації

     Стаття "Велосипед-генератор, як альтернативне джерело енергії" (с.100), збірник матеріалів ІV Всеукраїнської науково-методичної конференції (Шостка, 2019):Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи.

    Збірник тез доповідей ІІІ науково-методичнох конференції "Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи"(Шостка, 2018). Тема: "Екологічно чисті фарби з природних матеріалів", с.97.
    Більше за посиланням 

   Стаття "Організація змішаного навчання за допомогою Ofice365" (с. 187), збірник "Досвід учителів України з використання хмарних сервісів у системі загальної середньої освіти", виданий за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
     Більше за посиланням 

   Тези доповідей міжнародного науково-методологічного семінару "Хмарні сервіси в освіті". Тема доповіді "Змішане навчання організовае за допомогою Office365".
    Більше за посиланням

  Журнал "Заступник директора школи" №8 2015. Тема статті "Застосовуємо технологію змішаного навчання".
      Більше можна дізнатися тут.

  Збірник тез доповідей І науково-методичнох конференції "Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи". Тема: Змішане навчання як умова розвитку інтелектуальних здібностей учнів при вивченні хімії".
    Більше за посиланням 

  Збірник тез доповідей Х Відкритого студентського науково-практичного семінару". Теми:
1. "Дослідження якості води у водоймах м. Шостки"
2. "Визначення причин несумісностей лікарських препаратів"
   Більше за посиланням  

Немає коментарів:

Дописати коментар